Wydobądź więcej ze swojego oleju.

Rosnące ceny ropy naftowej przypominają nam, że musimy bardziej oszczędnie gospodarować naszymi zasobami. Jednocześnie oznacza to skuteczną ochronę oleju w systemach i zbiornikach magazynowych przed przedostawaniem się wilgoci i cząsteczek zanieczyszczeń, tak aby można było z niego korzystać jak najdłużej. W firmie GIEBEL projektujemy i produkujemy adsorbery, które osuszają i oczyszczają powietrze, zanim jeszcze trafi ono do systemu. W ten sposób zapewniamy długotrwałą ochronę olejów przekładniowych, płynów hydraulicznych, rezerw oleju napędowego i wielu innych substancji, które wrażliwie reagują na wnikanie wody.

Broszura produktowa (angielski)
Broszura produktowa (niemiecki)

Zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech.

Jako specjaliści od odpowietrzników odwilżających i separatorów mgły olejowej, wykorzystujemy swoją wiedzę aby chronić procesy przed wilgocią, oparami oleju i innymi zanieczyszczeniami.

Bezpłatna konsultacja

Adsorbery GIEBEL sprawiają, że wilgoć i opary oleju nie mają szans na dostanie się do systemu.

Obszary zastosowań…

Agregaty hydrauliczne

Osuszając powietrze wlotowe, adsorbery zabezpieczają agregaty hydrauliczne przed uszkodzeniami wywołanymi kondensacją.

Przekładnie

Zasysane z otoczenia wilgotne powietrze znacząco skraca czas pracy oleju przekładniowego. Adsorbery mogą zapobiec dostawaniu się wilgoci.

Beczki i IBC

Odpowietrzniki odwilżające GIEBEL mogą być stosowane do zabezpieczenia przed parą wodną substancji higroskopijnych takich jak izocyjaniany, oleje czy biopaliwa.

Zbiorniki magazynowe

Podczas ochładzania zbiorników para wodna kondensuje i zanieczyszcza przechowywaną substancję. Firma GIEBEL opracowała specjalne odpowietrzniki odwilżające, tak aby powietrze było zawsze suche.

Transformatory

Osuszacze GIEBEL, poprzez skuteczne osuszanie i filtrację zasysanego wilgotnego powietrza zabezpieczają transformatory przed hydrolizą papieru celulozowego i zmniejszeniem stopnia jego polimeryzacji.

Zamknięte systemy

Odpowietrzniki odwilżające są stosowane w zamkniętych pomieszczeniach i pojemnikach dla zabezpieczenia zawartości przed wilgocią (n.p. w rozdzielniach, serwerowniach, gablotach czy pojemnikach zawierających produkty wrażliwe na wilgoć).

Dostarczamy również akcesoria, desykanty i zestawy części zamiennych..

Ulepsz swój adsorber

Akcesoria

W firmie GIEBEL projektujemy liczne akcesoria, które ułatwiają stosowanie naszych adsorberów zgodnie z wymaganiami użytkowników.

Desykanty

Serce naszych adsorberów: desykanty. Żel krzemionkowy i sito molekularne doskonale osuszają powietrze. Z kolei węgiel aktywny służy do adsorpcji mgły olejowej.

Zestawy części zamiennych

Możliwość wymiany tylko wypełnienia przy ciągłym wykorzystaniu trwałych elementów obudowy to zrównoważone podejście do eksploatacji adsorbera. To jest zrównoważone.

Bez względu na to kim jesteś, mamy to czego potrzebujesz.

Przedsiębiorcy

Jesteś nowy na rynku i szukasz sposobu, który pozwoli zabezpieczyć Twój proces przed wilgocią – wspólnie znajdźmy rozwiązanie.

Profesjonalne firmy

Potrzebujesz wysokiej jakości adsorberów o rozsądnym stosunku ceny do parametrów. Jesteśmy Twoim partnerem!

Międzynarodowe korporacje

Do wielu zakładów produkcyjnych potrzebujesz dużej ilości adsorberów. Możesz na nas polegać.